Sertifikavimo eiga

Sertifikavimo procesas sudarytas iš keleto žingsnių:
  • Pateiktų dokumentų vertinimas. Sertifikavimo biuro administracija tikrina pareiškėjo pateiktus dokumentus ir sprendžia, ar jis atitinka pradinius pasirinkto lygmens reikalavimus. Tikrinimas trunka iki 10 darbo dienų, pradedamas tik pareiškėjui sumokėjus sertifikavimo mokestį.
  • Egzaminas. Taikomas B, C, D lygmenų kandidatams. D lygmens egzamino metu tikrinamos kandidato teorinės žinios visuose 28 ICB4 gebėjimų elementuose, tuo tarpu C ir B lygmenims -šių žinių taikymas kandidato valdytuose projektuose. A lygmens kandidatams egzaminas netaikomas. Egzaminas yra raštiškas, trukmė 3 val. Nesėkmės atveju egzamino laikymas gali būti kartojamas vieną kartą už papildomą mokestį.
  • Projekto ataskaita (A, B, C lygmenims). Kandidatas turi pateikti valdyto projekto ataskaitą, kurioje išanalizuoja savo gebėjimus pagal ICB4 struktūrą. Vertintojai įvertina ataskaitą ir pateikia kandidatui savo išvadą. Jei išvada neigiama, kandidatas gali vieną kartą pakartotinai teikti ataskaitą už papildomą mokestį.
  • Imitacinis modeliavimas (workshop). Kandidatų grupė gauna situacinę užduotį ir ją atlieka. Vertintojai nuolat stebi kandidatus bei vertina jų elgesį, reakciją į pokyčius, modeliavimo rezultatus. Modeliavimas trunka 3-4 val.
  • Interviu. Baigiamasis individualus kandidato pokalbis su vertintojais, kur vertintojai gali patikslinti informaciją, pateiktą kandidato paraiškoje, aptarti jo projekto ataskaitą, papildomai įvertinti kai kuriuos gebėjimus, kad susidarytų pilną vaizdą. Interviu trukmė yra 1 - 1,5 val.
  • Išvada. Vertintojai pateikia rekomendaciją LPVA Sertifikavimo pirmininkui, kuris šios rekomendacijos pagrindu sprendžia suteikti (ar nesuteikti) sertifikatą. Apie priimtą sprendimą informuojamas kandidatas.

Dokumentai, reikalingi kiekvienam sertifikavimo lygmeniui

Prašome atsiųsti reikiamus dokumentus el. paštu sertifikavimas@ipmacert.lt. A, B ir C lygmens kandidatams siūlome susiekti individualiai ir gauti nemokamą konsultaciją apie IPMA sertifikavimo kriterijus.

Atsisiųskite reikiamas formas

Sertifikavimo paslaugų kaina

Pradinis sertifikavimas

IPMA - A 2300 EUR

IPMA - B 1750 EUR
IPMA - C 1250 EUR
IPMA - D   550 EUR

Pakartotinis sertifikavimas

IPMA - A 450 EUR

IPMA - B 450 EUR
IPMA - C 450 EUR
IPMA - D 250 EUR
  1. Šioms paslaugoms netaikomas PVM, t.y. čia nurodyta galutinė kaina.
  2. Kandidato patirties atitikimas pasirinktam sertifikavimo lygmeniui pradedamas vertinti tik gavus visus nurodytus dokumentus ir apmokėjus pilną sertifikavimo kainą.
  3. Į nurodytą pradinio sertifikavimo kainą įskaičiuotas 100€ administravimo mokestis. Jei įvertinus pateiktus dokumentus pasirodo, kad kandidatas neatitinka pradinių kriterijų pasirinktam sertifikavimo lygmeniui, tuomet per 30 dienų grąžinami pinigai, išskaičiavus 100€ administravimo mokestį.
  4. Paskelbtos kainos galioja paraiškoms, pateiktoms iki 2024 m. birželio 30 d.

Naudinga informacija

Kandidato žinynas

Atsisiųskite kandidato žinyną

Šaltiniai pasirengimui ir mokymai

Čia rasite literatūros ir naudingų šaltinių sąrašą pasirengti sertifikavimui bei mūsų mokymų partnerių kontaktus

D.U.K.

Čia rasite atsakymus į dažnai užduodamus klausimus.